Rita Ora pas disa ditëve pushim është i është kthyer sërish punës, kështu e bëri të ditur përmes postimit të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në postimin e bërë ajo shkroi “Kalofshi një vikend të bukur të gjithë, shumë gjëra të mahnitshme janë në përpunim, jam shumë e lumtur që bëj çdo ditë atë që dua me të gjithë ju”.

Kujtojmë se krahas koncerteve dhe festivaleve të shumta Rita ka qenë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore, e fundit është ‘Ritual’ e cila tani numëron mbi 50 milionë klikime në Youtube.

https://www.instagram.com/p/B3PkzOmjM2z/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix