Projekti i dytë i Robertit për vitin 2019 Këngëtari i njohur dhe shumë i përfolur shqiptar, Robert Berisha ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “S’të njoh më” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e këngës e ka shkruar 2 Step, i cili është përkujdesur për muzikën në bashkëpunim me Marsel Gungën. Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Robertit në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Robertit është “Krejt i boj” në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare, Mimoza Mustafën. Kënga është publikuar më 17 qershor dhe deri më tani numëron mbi 235 mijë klikime në kanalin Youtube.