Rona Noshliu është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Prive.al’. Sipas tyre, këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Noa.

Nëna e re dhe e bija gëzojnë shëndet të plotë dhe shumë shpejt pritet të zbulohen detaje të tjera, mbase edhe ndonjë foto e së voglës.

Kujtojmë se Rona është një nga personat më diskretë të showbiz-it dhe jetën familjare e ka mbajtur gjithmonë jashtë kamerave. Ajo u martua në shtator me Florin, një djalë nga Tirana i cili ishte partneri i saj prej 5 vitesh. Pak muaj më parë, gjatë koncertit të saj recital, Nishliu zbuloi edhe lajmin e bukur të pritjes së ëmbël.

Artikulli paraprakRriten tensionet në Gjirin Persik, Irani konfiskon anijen britanike
Artikulli tjetërParaburgim për dy të dyshuar për trafikim të 50 kg lëndëve narkotike