Cristiano Ronaldo po gëzon momente të lumturisë në Torino të Italisë.

Ai me të dashurën e tij Georgina Rodriguez janë shfaqur në tribunën VIP të stadiumit Allianz në Torino.
Ronaldo zgjodhi një fanellë të bardhë me një sako ngjyrë kafe.

Gorgina në anën tjetër me bluzë të zezë u duk mjaft thjeshtë, por tejet e bukur në këtë paraqitje.

Ronaldo ishte i suspenduar për këtë ndeshje dhe nuk pati mundësi të luante për Juventusin në ndeshjen ndaj Young Boys.
Mungesa e Ronaldos nuk u ndje aspak në fushë, pasi torinezët triumfuan thellësisht ndaj Young Boys.

Artikulli paraprakTottenham me shumë mungesa ndaj Barcelonës
Artikulli tjetërMot i vranët me shi dhe me erë