Cristiano Ronaldo e do fitoren jashtë fushës po aq sa e do edhe brenda saj, qoftë edhe nëse i duhet ta mposhtë djalin e vet.

Sulmuesi i Juventusit tregoi përqendrim të plotë në një lodër basketbolli kundër të birit, derisa po udhëtonin me aeroplanin e tyre privat.

Ronaldo e fitoi lojën dhe festoi sikur ta kishte shënuar golin e triumfit në një ndeshje futbolli.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet nga kjo lojë mes babait dhe të birit:

 

 

Artikulli paraprakPrezantohen angazhimet për proceset zgjedhore inkluzive
Artikulli tjetër“Teknologjia sjell pasoja të rënda tek sytë”, Mjekët apelojnë: Fëmijët sa më larg telefonave