Dueti i dyshes së njohur erdhi në kanalin Youtube.

Ronela Hajati dhe reperi i njohur shqiptar Vig Poppa kanë lansuar projektin e ri muzikor siç kishin premtuar deri tani.

“Alo”, titullohet kënga e re e Ronelës nga albumi “Rron”, e cila erdhi e vizualizuar me klip muzikor mjaft interesant.

Melodia dhe teksti erdhi nga vetë artistët Vig Poppa dhe Ronela Hajati ndërsa muzika dhe përgatitja vjen nga Çekiç.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar link-un më poshtë.

Artikulli paraprakKina ndërton një banesë 10 katëshe brenda 28 orëve!
Artikulli tjetërPër 10 ditë do të dihet çmimi i ri i energjisë elektrike