Rovena Stefa për një kohë kishte pauzuar nga muzika.

Rovena Stefa është rikthyer me projekt të ri muzikor, bëhet fjalë për këngën “Jeta jeta”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin vjen tejet atraktive, kurse kënga është plot ritëm.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Rovena, orkestrimin e bëri Edlir Begolli, kurse për koreografinë është përkujdesur Gracioano Tagani.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Jeta jeta”, projekti më i ri nga Rovena Stefa.

Artikulli paraprakKostadinov: Pajtimi nuk do të thotë edhe ndërhyrje në sistemin gjyqësor
Artikulli tjetërBarcelona-Real Madrid, ja parashikimi i ‘El Clasico’-s përmes statistikave