Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu inspektoi nga afër cilësinë dhe dinamikën e procesit të punës për rregullimin e korsive për qarkullimin e qytetarëve në një pjesë të rrugës Vukovarska në lagjen Çair të Vjetër. Ky proces pune do ta vazhdojë edhe në lagje tjera të territorit të komunës.

Poashtu, kreu i Çairit bashkëbisedoi me qytetarët e kësaj zone që përgëzuan këtë intervenim për përmirësimin e infrastrukturës dhe dëgjoi me kujdes propozimet dhe kërkesat e tyre.

 

Image may contain: one or more people, people standing, tree, shoes, sky, plant, child, outdoor and nature
Image may contain: one or more people, people standing, shoes, tree, outdoor and nature
Image may contain: 2 people, people standing, child, tree, outdoor and nature
Image may contain: 1 person, standing and outdoor

 

Artikulli paraprakKëto shenja të horoskopit nuk heqin dorë nga lidhjet, pa marr parasysh sa të vështira bëhen
Artikulli tjetërSiri, Pence dhe Pompeo takojnë Erdoganin