Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani kupa e botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten të dhurojnë spektakël dhe gola.

Sot do të luhen plot 3 ndeshje. Ato janë:

14:00 Danimark vs Australi

17:00 France vs Peru

20:00 Argjentinë vs Kroaci

Artikulli paraprakKy politikan rus paralajmëron tensione në Maqedoni?!
Artikulli tjetërPas ratifikimit të marrëveshjes në Kuvendin e Maqedonisë, hapin e radhës duhet ta bëjë Greqia