S4mm ka lansuar projektin e katërt të albumit.

S4mm kishte njoftuar se albumi i tij përbëhet nga shtatë këngë dhe që të shtatat do të lansohen brenda një jave, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë reperi nga Tetova lansoi edhe videoprojektin më të ri që mban titullin ‘E preferume’ dhë është punuar edhe me videoklip.

Deri më tani kjo është kënga e katërt e publikuar nga artisti, ‘Vizion’, ‘Gunshots’ dhe ‘The Best’ do publikohen ditët e ardhshme.