Ministër i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi në intervistën në TV 21 flet për aktivitetet sa i përket rrugës Shkup-Bllacë dhe rrugën e Arbërit.

Artikulli paraprakZaev: Ditë e madhe për Maqedoninë
Artikulli tjetërPërfitimet nga liberalizimi i tregut të energjisë elektrike (Video)