Vitin e kaluar, Samsung njoftoi një ndryshim të politikave kur bëhet fjalë për biznesin e tyre me telefona.

Telefonat më të mirë të Samsung, përfshirë Galaxy S dhe Galaxy Note, deri atëherë duhet të ishin pajisjet për të prezantuar risitë e reja të harduerit.

Në vend të kësaj, kompania tani do të përdorë telefona të intervalit të mesëm për të shfaqur teknologji të reja dhe më pas, t’i sjellë ato në telefonat premium.

Ne e pamë të ndodhte me kamerën trefish dhe me katër-lente, vjeshtën e kaluar, si dhe me ekranin e parë Infinity-O.

Duke pasur parasysh këtë, nuk është për t’u habitur të dëgjojmë që Samsung po zhvillon një telefon me një bateri masive 6,000 mAh.

Blogu Hollandez, GalaxyClub gjeti filtra rregullues në Kore që tregojnë imazhin më poshtë, i cili është i një baterie telefoni me kapacitet prej 6,000 mAh.

Besohet se bateria do të fuqizojë një model të ri Galaxy M i cili do të dalë në treg, por është e paqartë kur do të zbulohet telefoni.

Kjo është hera e dytë që kemi dëgjuar që Samsung është duke punuar në një telefon 6,000 mAh, por tani kemi konfirmimin vizual të paketës së baterisë.

Artikulli paraprakU tha se u shtri në repart psikiatrik, reagon Miley Cyrus
Artikulli tjetërMoti sot në vendin tonë