Kidda pas lansimit të disa këngëve që patën mjaft suksese këtë herë do të lansoj një projekt fantastik.
Bëhet fjalë për bashkëpunimin me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

Kidda dhe Ermali do të sjellin këngën e re e cila me gjasë do të titullohet ‘Flake’.
Kidda ka publikuar edhe një pjesë të videoklipit të kësaj kënge përmes rrjeteve sociale.

https://www.instagram.com/p/Bk-fcQXg1DH/?utm_source=ig_embed