Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka arritur një numër të madh të ndjekësve në Instagram falë fotografive që vazhdimisht i poston.

Fotografitë e saj pëlqehen nga mijëra njerëz, përderisa aktorja në secilën pozë shfaqet më seksi.

Por, Express Rozë ka siguruar disa fotografi se si në realitet duket Arta. Trupi i saj nuk është aq në formë sa duket në fotografitë e Instagramit.

Shikoni fotot më poshtë dhe bëni vetë dallimin: