Të gjashtë anëtarët kryesorë të trupës së serialit ikonik “Friends” do të paraqesi një rikthim me një episodë dy orësh të veçantë për për të nderuar një nga regjisorët e shfaqjes.

Ky lajm ka tronditur fansat e serialit të cilët menduan se kjo ditë nuk do të vinte kurrë. Episodi special pritet të shfaqet në NBC muajin e ardhshëm.

Artikulli paraprakKomisioni për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve sot zgjedh revizorin e përgjithshëm?!
Artikulli tjetërBIRN: Ali Ahmeti, politikan që di si ta marrë atë që dëshiron