Thylane Blondeau njihet në industrinë e modës si vajza më e bukur në botë.

Për “Sfidën e 10 viteve” që ka “pushtuar” ditët e fundit Instagramin, ajo ka postuar një foto të sajën kur ishte 7 vjeç, pasi francezja sot është vetëm 17 vjeç.

Bukuroshja e shfrytëzoi rastin edhe për të falenderuar thuajse 3 milionë ndjekësit e saj në Instagram. “Sfida e 10 viteve. Dhe falemnderit për 2,9M!!! Ju dua shumë”, shkroi Blondeau.