Olta Gixhari ka një arsye edhe më tepër që të jetë e lumtur gjatë gjithë ditës së sotme.

Aktorja shqiptare ka sot përvjetorin e 33-të të lindjes dhe me këtë rast ka zgjedhur që ndërrimin e viteve në moshë, ta pres në shtetin spanjoll.

Bukuroshja së bashku për në plazhet fantastike të Spanjës ka udhëtuar me të dashurin, të cilin për momentin nuk po e mban të fshehur dhe nuk po e prezanton.

javascript:;