Imami Shefqet Krasniqi ka komentuar edhe një herë deklaratën e tij se gratë e kanë vendin në kuzhinë.

Ai teksa ka komentuar disa fotografi ku shihet duke gatuar ka thënë se gatuan me shumë qejf për shoqërinë e tij.

Krasniqi thotë se gatimin e bën me qejf, dhe se ushqimi i preferuar për të gatuar është flia.

“Unë këto punë i bëj me qejf dhe kam dëshirë që sidomos kur jam me shokë, unë të jem në kuzhinë. E kom pasion dhe e bëj me qef. Flinë e bëj më me qef. Me punu në kuzhinë dhe çdo sen që e bën njeriu që është në shërbim të njerëzve është ibadet”, tha ai në emisionin Libero.

Artikulli paraprakPse digjen makinat në Vlorë? Policia gjithnjë pa përgjigje!
Artikulli tjetërPalaçoja italian argëton fëmijët në Mosul në përpjekje për t’i harruar gjurmët e luftës