Shikoni kujt ia dedikojnë fitoren lojtarët e Shkëndisë! (VIDEO)

 

 

Artikulli paraprakZyrtari i Postës së Maqedonisë ka vjedhur 200.000 euro
Artikulli tjetërBejta dhe Mexhiti me ekspertё tё NDI