Nafiu ka barazuar gjithçka (55). Me të filluar pjesa e dytë, goli nuk ka vonuar shumë.

Sapo ka përfunduar pjesa e parë mes Shkëndijës dhe Tottenham, me shifrat 0-1.

Lamela kaloi anglezët në avantazh në minutën e pestë. Argjentinasi bën gjithçka mirë, duke çuar topin pas shpinës së portierit. Shkëndija tentoi të reagonte por e kishte gati të pamundur në këtë fraksion.