Qytetarët vazhdojnë të sjellin fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, të qytetarëve që hasin në vështirësi për shkak të reshjeve të shiut që kapluan edhe sot Shkupin.
Shi binte edhe në autobusët urban kështu që pasagjerët u detyruan t’i hapin ombrellat e tyre dhe të mbrohen nga shiu.

Задолжително носење чадор додека се возиш во 24-ка #Јсп

Publiée par KAMAJ.net sur Mercredi 13 juin 2018

Artikulli paraprakFoto lajm: Autobusët “lundrojnë” në Shkup
Artikulli tjetërShënohen pesë gola në ndeshjen e parë në Botëror