Në sheshin e Shkupit, tek ndërtesa ku ndodhet restoranti ‘Pelister’, për momentin po del tym o madh dhe sipas informacioneve të para, një banesë është përfshirë nga zjarri.

Ekipet e zjarrfikësve dhe të policisë janë në vend ngjarje.

Artikulli paraprakZbulohen vazot e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm
Artikulli tjetërAeroporti “ngritet në këmbë”, për të kapur një majmun