Pasdite, Shkupi përsëri është goditur nga mot i keq, pasuar nga shiu dhe stuhi të rënda.

Reshjet disa ditë më parë shkaktuan dëme materiale për banorët e Shkupit.
Edhe sot një pemë e madhe në lagjen Taftalixhe nga stuhia e madhe u rrëzua duke shtypur një makinë që ishte afër. Tani për tani, nuk ka asnjë informacion nëse dikush ka qenë në makinë gjatë momentit të keq.

Artikulli paraprakZaev: Fuqimisht besoj në këtë marrëveshje, përfundimisht mbyllet çështja për identitetin
Artikulli tjetërUruguai e mposhti në fund Egjiptin