Sot feston ditëlindjen njëra prej këngëtareve më të njohura të muzikës popullore.

Bëhet fjalë për Shkurte Fejzën.
Urimi më i bukur që i erdhi deri tani publikisht, është nga vajza e saj, këngëtarja Gresa Behluli.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një fotografi të Shkurtës dhe për ta uruar siç është më së miri.
“Je frymëzimi si t’jetoj ti ma e shtrejta ime nanë…Urime ditëlindjen, festofshim gjithmonë !”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/BqUOUjKBnL3/?utm_source=ig_embed