Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj më të re, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

“Rushja” titullohet kënga e re e Shkurtës, për tekstin dhe muzikën e së cilës u përkujdes Kolë Susaj, ndërsa orkestrimin e bëri Kujtim Shala.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Shkurte Fejza me titull “Rrushja”, e cila ka për temë dasmat.

https://www.youtube.com/watch?v=2p5-juttt1c