Shyhretja e Engjëllusha publikojnë projektin e radhës “Çika e hasretit”.

Pas disa bashkëpunimeve të sukseshme këngëtaret nënë e bijë, këngëtaret Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë publikuar projektin e ri. Kësaj radhe nuk kanë kënduar për dasma e kanagjeqe por një dedikim për vajzat e hastretit. Kënga është ritmike dhe e vizuealizuar me videoklip në të cilin si zakonisht këngëtaret duken për mrekulli.

Kujtojmë se bashkëpunimi i fundit i dyshes ishte kënga “Dasma e nipit”.

https://youtu.be/VrIyWzv5SVk