Këngëtari Blero në emisionin ‘Mirage’ foli rreth karrierës së tij muzikore, jetës private e raporteve të ‘krisura’ me disa prej kolegëve.

Këngëtari i hitit ‘La vida Loca’ në intervistën në fjalë tregoi poashtu se si hyri Dafina Zeqiri në bashkëpunim me të dhe F Kay në pikërisht këtë këngë.

Ai e ka konfirmuar se do të martohet në 2019-tën dhe disa detaje të tjera i dha eksklzivisht për ‘Mirage’.

Në videon në vazhdim e gjeni intervistën e plotë e cila sigurisht se nuk duhet humbur./Lajmi.net/