Aida Doqi ka qenë e ftuara e radhës në ‘Mirage’.

Këngëtarja e njohur, Aida Doqi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, e cila zgjedh në mes të estradës, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen se kë zgjedh mes Morena Tarakut dhe Afërdita Dreshajt, Doqi befason me përgjigjen që mund ta mësoni në intervistën e mëposhtme.

Aida po ashtu jep komente për secilin artist të estradës e shpesh vihet në siklet për përgjigjet që thotë. /Lajmi.net/