Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu është mjaft i dashur për publikun.Ai deri më tani ka sjell këngë dhe hite të shumta me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, shkruan lajmi net.

Megjithatë, jo nga të gjithë pranon dashuri dhe komente pozitive. Në një postim të fundit të publikuar në Instagram, Vllasaliu siç duket ka pranuar edhe ofendime nga njerëzit.

“Nuk di pse ofendimet më bëjnë më të fortë!? Ndoshta prej mos dijes?”, ka shkruar ai.

“Vet më the të dua”, është kënga e fundit e lansuar nga Sinani në bashkëpunim me Ghulon.