Prej vitesh argëton publikun me këngë të cilat burojnë nga shpirti i tij artistik.

Së fundi, Sinani është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat po priten mirë nga publiku.

Këngëtari përmes një videoje të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ka njoftuar se shumë shpejt do të publikohet kënga e re.

Kësaj radhe, ai do ta sjell këngën në duet me Ghulo, ndërsa një pjesë të saj e bëri publike në videon që ndau me ndjekësit.

Artikulli paraprakBE e shqetësuar për 5 gushtin, kërkon nga Kosova dhe Serbia të mos krijojnë tensione
Artikulli tjetërTifozëve të Milanit nuk do t’iu pëlqejë deklarata e fundit nga Bonucci