‘Uzi’ titullohet dueti mes dy artistëve.

Para pak orësh Skerdi ka publikuar projektin e shumëpritur nga publiku, ai ka sjellur bashkëpunimin me Butën, shkruan lajmi.net.

Projekti titullohet ‘Uzi’, dhe është shoqëruar me videoklip.

Kënga është punuar nga RedBox, ndërsa për tekstin janë kujdesur të dy artistët.

Më linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni bashkëpunim e dy artistëve.