Benfica nuk po heq dorë nga Jose Mourinho.
Benfica u refuzua nga Jose Mourinho në ofertën e parë, ndërsa tani është gati edhe oferta e dytë.

Skuadra portugeze është e gatshme që të bëjë çdo gjë për ta ulur në stolin e tyre portugezin.

Benfica është e gatshme që t’i ofroj një pagë të majme Mourinhos dhe disa lojtarë që do t’i kërkojë.

Portugezi u shkarkua javë më parë nga Manchester United për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa po kërkohet edhe nga Real Madrid.