Soni mori befasinë më të bukur nga miqtë për ditëlindje.

Soni Malaj me këtë datë feston ditëlindjen, andaj që në orët e para të ditës së sotme ka pranuar urime të shumta.

Ndërsa, mbrëmja ishte rezervuar për të festuar me miqtë, pasi ata i bënë këngëtares befasinë më të bukur.

Përmes një postimi në Instagram, Soni tha se nuk e kishte menduar që mund të festonte në kohë pandemie, por shoqëria e befasuan.

Jemi ne kohe pandemie dhe nuk e kisha menduar qe mund te festoja ditelindjen,por falenderoj miqte e mi,qe me organizuan dicka te vogel ,por me shume dashuri”, ka shkruar ajo.

Të ftuar në këtë ndejë ishin edhe disa prej kolegëve të saj të estradës.