Këngëtarja Soni Malaj ka qenë këtë të premte e ftuar në “Wake Up” ku ka folur për projektin e ardhshëm muzikor.

Ajo së shpejti do të vijë me një hit, bashkëpunim me producentrin e Shakirës. Soni tha se kënga “El La Intimitad” është edhe një kujtim për babain e saj.

Artikulli paraprakDëshmitari: Rangellova ka kontrolluar turmën dhe ka provokuar Zhernovskin
Artikulli tjetërTheret me thikë një nxënës shqiptar në Prilep