Flasim tani për stuhinë e erës që në orët e pasdites goditi Prishtinën dhe disa pjesë të Kosovës.

Në sheshin Zahir Pajaziti të kryeqytetit era i dëmtoi tendat që ishin vendosur aty.

Artikulli paraprakMacron: Qendrat e migrantëve në Afrikë nuk do të funksionojnë
Artikulli tjetër“O daj o daj” kënga më e re e Sinanit (Video)