Pritjes së ëmbël për Orinda Hutën po i vjen fundi, e teksa ditët kalojnë ajo shijon shëtitjet me më të dashurit e saj.

Pushimi i fundjavës e ka gjetur Orindën pranë detit me Turjanin, mamanë e tij, Elidën dhe qenushin Ruby.

Ajo ka ndarë disa foto e veshur me ngjyrë rozë, tamam si një mamë goce, ndërsa pamjen e ka zbukuruar më shumë edhe komenti i mamasë së Turit.
“Gocat e nënës”, ka shkruar ajo, duke mos rreshtur së përkedheluri Orindën për asnjë moment.

E me siguri në familjen Hyska mezi po pritet anëtarja më e re, e cila do i sjellë më shumë gëzim dhe dritë shtëpisë.

Image

Artikulli paraprakBujar Osmani video takim me Ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës Çeke, Jakub Kulhánek
Artikulli tjetërBarazhi për Superligë, të premten do të ndeshen Dukagjini dhe Flamurtari