Bekim Rexhepi- zëvendës minister i transportit dhe lidhjes iot prita në takim Kryetarin e komunës së Likovës z. Erkan Arifi.
Në fokus të takimit ishte iniciativa për rikategorizimin e rrugës prej Likovës deri në Goshincë nga rrugë lokale në rrugë regjionale e cila lidhet me rrugën regjionale ER 2133

Artikulli paraprakDënohet për shpërdorim detyre ish-kryetarja e Bashkisë Gjirokastër
Artikulli tjetërEURO 2020, Aliovski kthen RMV-në kundër Ukrainës (Video)