Ka ardhur bashkëpunimi më i ri mes 2 këngëtareve që dominojnë muzikën rap dhe R&B në Shqipëri e Kosovë.

Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë arritur një sukses të paparë kohët e fundit, me hitet e tyre që dëgjohen miliona herë në kanalin ‘youtube’.

Ditën e sotme vajzat seksi kanë publikuar projektin më të ri muzikor, titulluar ‘bye bye’.

Kënga është e ndarë në 2 pjesë, ku si ambjenti dhe teksi është i ndryshëm. Vetëm një gjë nuk ndryshon, ritmi i lartë dhe kërcimi sensual i tyre.