Tayna ka mbajtur një koncert mbrëmjen e kaluar në Zvicër.

Tayna është një nga artistet më të kërkuara jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe përtej kufijve kombëtar, shkruan lajmi.net.

Sensacioni i viteve të fundit, ka mbajtur një koncert mbrëmjen e së shtunë në një nga klubet e natës në qytetin e Luzernit, dhe përkundër kërcënimit të COVID-19, salla ishte e stërmbushur.

Atmosfera ishte mjaft e ‘zjarrtë’ dhe publiku po i shijonte në maksimum hitet e Taynës.