Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re me titull “BASS”.

Kënga vjen e shoqëruar edhe me videoklip dhe është mjaft ritmike.

Në videkolip Tayna vërehet në një formë mjaft të mirë dhe me stilin e flokëve ajo edhe njëherë ka marrë vëmendjen e publikut.