Në mediat Britanike është publikuar lista e të famshmëve më të pasur që janë 30 vjeç ose më të vegjël.Në këtë listë ai që kryeson është Ed Sheeran me 170 milion paund dhe ndiqet nga “Harry Potter” Daniel Radcliffe me 90 milion paund.

Vend në këtë listë ka edhe për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila renditet në vend të 15 me 11.8 milion paund.

Artikulli paraprakTaksoi bisedat në Watsapp, jep dorëheqjen kryeministri i Libanit
Artikulli tjetërNë UT u promovua libri “Bijtë e Dheut”