Të gjithë e duan, por të paktë janë ata që do të kenë mundësinë që ta kenë në periudhën afatshkurtër.

Uniforma që Nigeria do të veshë për Botërorin “Rusi 2018” ka mbaruar vetëm 3 orë pasi doli në treg.

Nike mori më shumë se 3 milionë porosi për fanelën dhe ka fituar nga shitjet plot 255 milionë dollarë.

Askush nga Nike nuk ka pranuar të komentojë zyrtarisht këtë mani për fanelën e Nigerisë.

Artikulli paraprakTjetër dasmë në Pallatin Mbretëror
Artikulli tjetërFranca i jep leksione Italisë, 3-1 në miqësoren e Nisës