Jozyrtarisht, një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit, transmeton Alsat.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një kafene në afërsi të “Sheshit Skenderbej”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin. Informata më të hollësishme rreth këtij incidenti priten gjatë ditës së nesërme.

Artikulli paraprakRonaldo 2 – 2 Benzema, Portugali dhe Francë kualifikohen në raundin tjetër
Artikulli tjetërMësohen të gjitha çiftet e 1/16 së “Euro 2020”, spikasin Belgjikë – Portugali dhe Angli – Gjermani