20:04 | 14 Prill 2021

Real Madrid ka udhëtuar në Angli për t’u përballur me Liverpoolin.

Ndeshja e dytë çerekfinale në Ligën e Kampionëve midis Real Madrid dhe Liverpool fillon nga ora 21:00, transmeton lajmi.net.

Gjatë udhëtimit për në hotel, skuadra e Real Madrid është përballur me gjeste të pahijshme nga tifozët e The Reds.

Këta të fundit kanë thyer xhamin e autobusit të ‘Los Blancos’, i cili po transportonte lojtarët në stadium.

Liverpool janë në disavantazh prej 2 goalve, pasi kanë humbur 3-1 në kryeqytetin spanjoll dhe do të luftojnë për një përmbysje./Lajmi.net/