Juventus mbrëmë fitoi në Gjermani kundër Bayer Leverkusenit me rezultat 0-2 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo shënoi golin e parë në këtë ndeshje.

Pas përfundimit të lojës, një tifoz hyri në fushë dhe dëshiroi të bëj foto me yllin portugez.

Por reagimi i tij nuk ishte aspak i mirë, pasi që sulmuesi u frikësua nga hyrja e tij në fushë.