Modelja e njohur Ines Trocchia ka “ndezur” dritat e vitit të ri, pasi ka pozuar për kalendarin e vitit 2019 të një kompanie private.

Bukuroshja italiane nuk është kursyer aspak gjatë realizimit të këtij kalendari, duke nxjerrë në pah format e saj tejet joshëse.

Ines njihet si një tifoze e zjarrtë e Interit dhe ka pozuar shumë shpesh me bluzën zikaltër, ndërsa edhe më të shpeshta janë prezencat e saj në shkallët e “San Siro-s”.

Ajo njihet edhe si një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku miliona fansa kanë mundësi të shohin fotot më të fundit, të postuara nga modelja.