Diego Maradona ka ndryshuar fjalët për Leo Messin.

Diego Maradona ka thënë se ai nuk e ka fyer Leo Messin.

Legjenda argjentinase kishte thënë se nuk duhet marr parasysh një lojtar që shkon 20 herë në banjo, por tani ka ndërruar qëndrim.

Maradona ka thënë se ai ka shoqëri të madhe me Messin, sado që mediat shkruajnë kundër tij.

“Unë nuk e kam thënë asnjëherë atë gjë për Messin, pasi të gjithë e dinë se ai është lojtari më i mirë në botë”, ka thënë Maradona

“Ne kemi shoqëri të ngushtë, andaj mediat shkruajnë kundër raporteve tona, por që nuk do ia dalin”, ka thënë me tej legjenda argjentinase.

Artikulli paraprakShqipëri: Aksion masiv kundër drogës dhe krimit të organizuar
Artikulli tjetërPadi penale ndaj një personi për kërcënim të deputetëve në rrjetet sociale