Koha me shi dhe rruga e rëshqitshme ishin shkaktar të një aksidenti që sot pasdite ka ndodhur në rrugën Xhepçisht-Trebosh.

Janë aksidentuar vetura Golf dhe një veturë tjetër dhe sipas informatave të para ka persona të lënduar.

Artikulli paraprakPatate dhe fasule, përditshmëria e sofrave
Artikulli tjetërHillary Clinton: Do të doja të jem presidente e SHBA