Muhamed Aziri, 20-vjeçar nga fshati Hotël, ka ndërruar jetë mbrëmë vonë pas një aksidenti të rëndë me veturë në hyrje të fshatit Opajë, shkruan gazeta KOHA.

20-vjeçari, sipas policisë, sigurisht nga shpejtësia e veturës, kishte dalë nga rruga dhe ishte rrokullisur ndërsa ishte dëmtuar rëndë. (koha.mk)