Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë

Por burime, bëjnë me dije se burri ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait të tij.

Të afërmit kanë njoftuar policinë për ngjarjen.

Nga spitali bëhet me dije se të lënduarat janë jashtë rrezikut për jetën.